Print »  

Valstybinis turizmo departamentas apdovanotas už bendradarbiavimą ir inovatyvų požiūrį

2014-03-27

Valstybinis turizmo departamentas pelnė apdovanojimą VšĮ „Versli Lietuva“ rengiamuose pažangiausių ir inovatyviausių šalies savivaldybių bei institucijų apdovanojimuose.

Kovo 19 d. renginyje „Inovatyviausios institucijos apdovanojimai“ pažangiausios ir inovatyviausios šalies savivaldybių bei institucijų įstaigos pagerbtos už sėkmingą bendradarbiavimą ir naujausių technologijų naudojimą išduodant leidimus verslui.

Pirmoji vieta už besikeičiantį požiūrį į popierinius dokumentus ir verslininkų skatinimą naudotis elektroninėmis priemonės atiteko Lietuvos prabavimo rūmams. Antrąją vietą pelnė Lietuvos teismo ekspertizės centras, trečiąją – Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos.

2013-aisiais Lietuvos savivaldybės internetu iš verslininkų iš viso gavo 250 elektroninių dokumentų. Daugiausiai dokumentų sulaukė ir už pažangumą apdovanotos buvo Utenos, Marijampolės, Jonavos, Pasvalio, Jurbarko, Vilniaus, Alytaus, Palangos ir Plungės savivaldybės.

Dokumentus, reikalingus įvairiems leidimams gauti, verslininkai savivaldybėms ir valstybės institucijoms pateikti gali per saugią Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro pranešimų dėžutę portale www.verslovartai.ltValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.