Print »  

Varšuvos gyventojai kviečiami atostogauti Lietuvoje

2008-04-18 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Galimybės atostogauti Lietuvoje pristatomos šį savaitgalį Varšuvoje vyksiančioje turizmo parodoje „Lato“ („Vasara“). Didžiausia pagal lankytojų skaičių paroda, skirta išimtinai individualiems turistams, vyks balandžio 18-20 dienomis. Pusantro milijono gyventojų turinčioje Lenkijos sostinėje parodos lankytojai rinksis, kur šiemet praleisti atostogas. Tarp viliojančių pasiūlymų – Lietuva. „Artėja Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetis, netrukus Vilnius bus Europos kultūros sostinė, tad norime pasiūlyti varšuviečiams geriau susipažinti su mūsų kultūra ir istoriniu paveldu,“ – sako O. Ožarenkova, Lietuvos turizmo informacijos centro (TIC) Lenkijoje direktorė. – „Mūsų kaimynai labai domisi SPA paslaugomis ir aktyviu poilsiu, todėl siūlysime jiems poilsiauti ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvos kurortuose.“ Lietuvos turizmo galimybės Varšuvoje pristatomos Lietuvos TIC Lenkijoje iniciatyva.

 Statistikos departamento duomenimis, lenkų turistų srautas į Lietuvа yra vienas didžiausių ir nuolat auga. 2007 metais Lietuvos kolektyvinėse apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję 25,6% daugiau turistų iš Lenkijos nei 2006-aisiais. Svečiai iš Lenkijos į Lietuvа dažniausiai vyksta verslo ar darbo reikalais (33% visų atvykstačiųjų), antrasis vizitų tikslas – aplankyti gimines ar draugus (29%), trečioji pagal dydį turistų dalis Lietuvoje praleidžia atostogas, poilsiauja (26%). Apie 7% lenkų atvyksta į Lietuvа gydytis.

 

 Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento

Atstovė spaudai

 

Daugiau informacijos:

Olga Oэarenkova
Lietuvos turizmo informacijos centro Varšuvoje direktorė

tel.:+48 22 696 98 15
fax:+48 22 696 98 16
info@litwatravel.com
www.litwatravel.comValstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.