Print »  

Varšuvos gyventojai kviečiami atostogauti Lietuvoje

2008-04-18 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Galimybės atostogauti Lietuvoje pristatomos šį savaitgalį Varšuvoje vyksiančioje turizmo parodoje „Lato“ („Vasara“). Didžiausia pagal lankytojų skaičių paroda, skirta išimtinai individualiems turistams, vyks balandžio 18-20 dienomis. Pusantro milijono gyventojų turinčioje Lenkijos sostinėje parodos lankytojai rinksis, kur šiemet praleisti atostogas. Tarp viliojančių pasiūlymų – Lietuva. „Artėja Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetis, netrukus Vilnius bus Europos kultūros sostinė, tad norime pasiūlyti varšuviečiams geriau susipažinti su mūsų kultūra ir istoriniu paveldu,“ – sako O. Ožarenkova, Lietuvos turizmo informacijos centro (TIC) Lenkijoje direktorė. – „Mūsų kaimynai labai domisi SPA paslaugomis ir aktyviu poilsiu, todėl siūlysime jiems poilsiauti ne tik Vilniuje, bet ir Lietuvos kurortuose.“ Lietuvos turizmo galimybės Varšuvoje pristatomos Lietuvos TIC Lenkijoje iniciatyva.

 Statistikos departamento duomenimis, lenkų turistų srautas į Lietuvа yra vienas didžiausių ir nuolat auga. 2007 metais Lietuvos kolektyvinėse apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję 25,6% daugiau turistų iš Lenkijos nei 2006-aisiais. Svečiai iš Lenkijos į Lietuvа dažniausiai vyksta verslo ar darbo reikalais (33% visų atvykstačiųjų), antrasis vizitų tikslas – aplankyti gimines ar draugus (29%), trečioji pagal dydį turistų dalis Lietuvoje praleidžia atostogas, poilsiauja (26%). Apie 7% lenkų atvyksta į Lietuvа gydytis.

 

 Rūta Dirsienė

Valstybinio turizmo departamento

Atstovė spaudai

 

Daugiau informacijos:

Olga Oэarenkova
Lietuvos turizmo informacijos centro Varšuvoje direktorė

tel.:+48 22 696 98 15
fax:+48 22 696 98 16
info@litwatravel.com
www.litwatravel.comBalio saloje lapkričio 25 d. išsiveržė Agung ugnikalnis - Užsienio Reikalų ministerija pataria laikytis 10 km atstumu nuo ugnikalnio kraterio. Šiuo metu išsiveržimas likusioje salos dalyje pavojaus sveikatai nekelia, tačiau situacija gali nenuspėjamai keistis.  

plačiau

 Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) informuoja, kad Madagaskare užfiksuoti maro atvejai. Plačiau

plačiau

75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.