Print »  

Verslo misija Lenkijoje supažindins su turizmo Lietuvoje galimybėmis

2012-09-28

Šiandien Varšuvoje šurmuliuos Valstybinio turizmo departamento organizuojama turizmo verslo misija. Renginio metu Lenkijos kelionių operatoriams, turizmo agentūroms, informacijos centrams ir žiniasklaidos atstovams bus pristatomos Lietuvos turizmo paslaugų galimybės ir naujovės.

Šio renginio tikslas – supažindinti Lenkijos turizmo verslo atstovus su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais ir paslaugomis, taip pat paskatinti Lietuvos ir Lenkijos turizmo verslo partnerystę. Viena svarbiausių verslo misijos programos dalių – kontaktų mugė, kurioje abiejų šalių turizmo sektoriaus įmonės galės užmegzti tiesioginius kontaktus ir pakloti pamatą produktyviam bendradarbiavimui ateityje. Renginio metu persipins verslas ir kultūra – dalyviai galės ne tik aptarti bendradarbiavimo galimybes, bet ir pasivaišinti Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalais.

Kaimynės Lenkijos turistai rodo išskirtinį susidomėjimą Lietuva – vien 2011 m. Lenkija buvo trečia pagal dydį Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka, iš kurios sulaukta 256,6 tūkst. turistų.

Verslo misija įvyks 2012 m. rugsėjo 28 d., 11 val., Lietuvos Respublikos ambasadoje Lenkijoje (Ujazdowskie al. 14, Varšuva).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programа iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.