Print »  

Verslo misija Lenkijoje supažindins su turizmo Lietuvoje galimybėmis

2012-09-28

Šiandien Varšuvoje šurmuliuos Valstybinio turizmo departamento organizuojama turizmo verslo misija. Renginio metu Lenkijos kelionių operatoriams, turizmo agentūroms, informacijos centrams ir žiniasklaidos atstovams bus pristatomos Lietuvos turizmo paslaugų galimybės ir naujovės.

Šio renginio tikslas – supažindinti Lenkijos turizmo verslo atstovus su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais ir paslaugomis, taip pat paskatinti Lietuvos ir Lenkijos turizmo verslo partnerystę. Viena svarbiausių verslo misijos programos dalių – kontaktų mugė, kurioje abiejų šalių turizmo sektoriaus įmonės galės užmegzti tiesioginius kontaktus ir pakloti pamatą produktyviam bendradarbiavimui ateityje. Renginio metu persipins verslas ir kultūra – dalyviai galės ne tik aptarti bendradarbiavimo galimybes, bet ir pasivaišinti Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalais.

Kaimynės Lenkijos turistai rodo išskirtinį susidomėjimą Lietuva – vien 2011 m. Lenkija buvo trečia pagal dydį Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka, iš kurios sulaukta 256,6 tūkst. turistų.

Verslo misija įvyks 2012 m. rugsėjo 28 d., 11 val., Lietuvos Respublikos ambasadoje Lenkijoje (Ujazdowskie al. 14, Varšuva).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programа iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.