Print »  

Verslo misija Lenkijoje supažindins su turizmo Lietuvoje galimybėmis

2012-09-28

Šiandien Varšuvoje šurmuliuos Valstybinio turizmo departamento organizuojama turizmo verslo misija. Renginio metu Lenkijos kelionių operatoriams, turizmo agentūroms, informacijos centrams ir žiniasklaidos atstovams bus pristatomos Lietuvos turizmo paslaugų galimybės ir naujovės.

Šio renginio tikslas – supažindinti Lenkijos turizmo verslo atstovus su patraukliausiais Lietuvos turizmo objektais ir paslaugomis, taip pat paskatinti Lietuvos ir Lenkijos turizmo verslo partnerystę. Viena svarbiausių verslo misijos programos dalių – kontaktų mugė, kurioje abiejų šalių turizmo sektoriaus įmonės galės užmegzti tiesioginius kontaktus ir pakloti pamatą produktyviam bendradarbiavimui ateityje. Renginio metu persipins verslas ir kultūra – dalyviai galės ne tik aptarti bendradarbiavimo galimybes, bet ir pasivaišinti Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalais.

Kaimynės Lenkijos turistai rodo išskirtinį susidomėjimą Lietuva – vien 2011 m. Lenkija buvo trečia pagal dydį Lietuvos atvykstamojo turizmo rinka, iš kurios sulaukta 256,6 tūkst. turistų.

Verslo misija įvyks 2012 m. rugsėjo 28 d., 11 val., Lietuvos Respublikos ambasadoje Lenkijoje (Ujazdowskie al. 14, Varšuva).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programа iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.