Print »  

Verslo misijos dalyviams Paryžiuje – viktorina apie Lietuvą

2012-10-17

Prancūzijos nacionalinio geografijos instituto mokslininkams turime būti dėkingi už Europos geografinio centro koordinačių nustatymą, o rašytojui P.Merimee – už pirmą fikciją apie Lietuvą XIX a. prancūzų literatūroje. Šie ir daugiau įdomių faktų - Valstybinio Turizmo Departamento prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) parengtoje viktorinoje šiandien vyksiančios Lietuvos turizmo verslo misijos Paryžiuje dalyviams.

Renginio metu Prancūzijos turizmo agentūroms, informacijos centrams, kelionių operatoriams ir žiniasklaidos atstovams bus išsamiai reprezentuotos Lietuvos turizmo paslaugos, patraukliausi turizmo objektai, surengtas Lietuvos kulinarinio paveldo degustavimas.

Kartu bus siekiama paskatinti dvišalę Lietuvos ir Prancūzijos turizmo verslo partnerystę. Verslo misijos programoje numatytoje Kontaktų mugėje abiejų šalių turizmo srities įmonės turės galimybę užmegzti tiesioginius ryšius ir aptarti dvišalio bendradarbiavimo veiklas.

Verslo misija Paryžiuje yra aktuali ir reikšminga Lietuvos turizmui, nes pastaraisiais metais fiksuojamas Prancūzijos turistų susidomėjimo Lietuva augimas – 2011 m. sulaukta 38,5 tūkst. prancūzų turistų (+27 proc.), jų išlaidos siekė 16,7 mln. eurų (+66 proc.). Per pirmą šių metų pusmetį Lietuvos apgyvendinimo įstaigose turistų iš Prancūzijos skaičius padidėjo 20 proc.

Verslo misija įvyks 2012 m. spalio 17 d., 11 val., Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijoje (22, Boulevard de Courcelles, Paryžius 75017).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

 Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.