Print »  

Verslo misijos dalyviams Paryžiuje – viktorina apie Lietuvą

2012-10-17

Prancūzijos nacionalinio geografijos instituto mokslininkams turime būti dėkingi už Europos geografinio centro koordinačių nustatymą, o rašytojui P.Merimee – už pirmą fikciją apie Lietuvą XIX a. prancūzų literatūroje. Šie ir daugiau įdomių faktų - Valstybinio Turizmo Departamento prie Ūkio ministerijos (toliau – VTD) parengtoje viktorinoje šiandien vyksiančios Lietuvos turizmo verslo misijos Paryžiuje dalyviams.

Renginio metu Prancūzijos turizmo agentūroms, informacijos centrams, kelionių operatoriams ir žiniasklaidos atstovams bus išsamiai reprezentuotos Lietuvos turizmo paslaugos, patraukliausi turizmo objektai, surengtas Lietuvos kulinarinio paveldo degustavimas.

Kartu bus siekiama paskatinti dvišalę Lietuvos ir Prancūzijos turizmo verslo partnerystę. Verslo misijos programoje numatytoje Kontaktų mugėje abiejų šalių turizmo srities įmonės turės galimybę užmegzti tiesioginius ryšius ir aptarti dvišalio bendradarbiavimo veiklas.

Verslo misija Paryžiuje yra aktuali ir reikšminga Lietuvos turizmui, nes pastaraisiais metais fiksuojamas Prancūzijos turistų susidomėjimo Lietuva augimas – 2011 m. sulaukta 38,5 tūkst. prancūzų turistų (+27 proc.), jų išlaidos siekė 16,7 mln. eurų (+66 proc.). Per pirmą šių metų pusmetį Lietuvos apgyvendinimo įstaigose turistų iš Prancūzijos skaičius padidėjo 20 proc.

Verslo misija įvyks 2012 m. spalio 17 d., 11 val., Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijoje (22, Boulevard de Courcelles, Paryžius 75017).

Projektas įgyvendinamas ir finansuojamas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.