Print »  

Vietinio turizmo verslo misijų dalyviai – į Vėjų Meką

2012-10-01

Valstybinis turizmo departamentas tęsia verslo misijų organizavimą ir pradeda vykdyti pažintinių turų į penkis Lietuvos regionus projektą „Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas".

„Vietinio turizmo verslo misijas organizuojame jau trečius metus iš eilės, kadangi tikime šio projekto sėkme ir matome realią jo teikiamą naudą vietinio turizmo skatinimui. Šį kartа misijos dalyviai - vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriai, konferencijų ir renginių organizatoriai, vietos savivaldybių, vietos turizmo informacijos centrų, respublikinės žiniasklaidos atstovai - susipažins su unikaliais, naujais ar atnaujintais lankytinais objektais Dzūkijoje, Žemaitijoje, Aukštaitijoje, Suvalkijoje ir Mažojoje Lietuvoje,” – mintimis apie projektа dalinasi VTD direktorė dr. R. Balnienė.

Pirmoji iš penkių vietinio turizmo verslo misijų vyks š.m. spalio 11-12 d. ir dalyvius pakvies į pažintinę kelionę po Mažąją Lietuvą bei Kontaktų mugę.

Panemunės keliu verslo misijos dalyviai keliaus Klaipėdos krašto link, grožėdamiesi piliakalniais, senovę menančiomis pilimis bei vaizdingais nedideliais miesteliais, tokiais kaip Seredžius, Veliuona ir kt. Vėliau lankysis Pajūrio regioninio parko lankytojų centre, dalyvaus ekskursijoje po Girulių bateriją „Memel-Nord“. Nakvynė numatyta Palangoje, viešbutyje „Auska“, buvusioje uždaroje valstybės vadovybės rezidencijoje, kuri lankytojams duris atvėrė tik po šiemet baigtos renovacijos. Verslo misijos dalyviai viešės ir unikaliame Mažosios Lietuvos objekte „Svencelės spotas“. Vėjų Meka vadinama Svencelė, kur dėl geografinės padėties visada pučia vėjai, yra mėgstamiausia Lietuvos ir kitų Pabaltijo šalių kaituotojų bei burlentininkų vieta.

Turo pabaigoje misijos dalyviai susipažins su netoli Gargždų įsikūrusia viena naujausių ir gražiausių kaimo turizmo sodybų Lietuvoje „Gribžė“. Visa sodybos teritorija yra suskirstyta į 7 zonas: aukštaitiškа, dzūkiškа, žemaičių, suvalkiečių ir kuršių sodybas, sporto ir pramogų zoną, taip pat vaikų poilsio stovyklos zoną.

Kaip viena iš sudėtinių VTD įgyvendinamo projekto „Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas” dalių Mažojoje Lietuvoje vyks ir Kontaktų mugė.

Mažosios Lietuvos regiono paslaugų teikėjai į Kontaktų mugę, kuri vyks spalio 12 d., 8.30 val., kviečiami registruotis iki spalio 10 d. telefonu (8 5) 212 58 03 arba el. paštu conference@estravel.lt75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.