Print »  

Vilniaus miesto gidai kviečiami į kvalifikacijos kėlimo kursus

2008-04-16 , Atnaujinta 2013-07-15 00:00

 

  Viešoji įstaiga Vilniaus turizmo informacijos centras kartu su Valstybiniu turizmo departamentu prie ūkio ministerijos balandžio 15-24 dienomis organizuoja tobulinimosi kursus, skirtus gidams. Pirmа kartа tokie kursai buvo organizuoti 2007 m. ir sulaukė didelio susidomėjimo, nes buvo itin naudingi siekiant gilinti žinias apie miestа ir turizmo naujoves.

šiemet programoje – Vilniaus miesto plėtros projektai ir perspektyvos, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato teritorija, Valdovų rūmų atstatymo darbai. Gidai susipažins su Jono Meko vizualiųjų menų centru, Europos geografiniu centru, Vilniaus rotušės istorija ir aikštės rekonstrukcija, žydų kultūros ir informacijos centru. Valstybinis turizmo departamentas pateiks klausytojams informacijа apie svarbiausias turizmo naujoves ir projektus Lietuvoje.

Dalyviai sulauks įdomios informacijos apie projektа „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“, Vilniaus miesto savivaldybės Turizmo ir miesto įvaizdžio skyriaus ir Všį Vilniaus turizmo informacijos centro vykdomus projektus. Nebus pamiršti ir aptarti praktiniai klausimai, susiję su gidų darbo problemomis. Kurso organizatoriai išklausys pastabas įvairiais tiek gidams, tiek turistams rūpimais miesto turizmo infrastruktūros, miesto tvarkymo ir kitais klausimais.

Gidų kvalifikacijos kėlimas yra itin aktualus besiruošiant 2009 metams, kai Vilnius taps Europos kultūros sostinė. Tikimasi, kad šie kursai pakels gidų kompetencijа, paskatins kaip miesto įvaizdį formuojančių specialistų, lojalumа savo miesto pokyčiams ir vykdomiems projektams.

Išsamiа gidų tobulinimosi kursų programа galite rasti Vilniaus turizmo informacijos centro svetainėje www.vilnius-tourism.lt. .

 

Daugiau informacijos:
Všį Vilniaus turizmo informacijos centro direktorė

Jolanta Beniulienė, tel. 212 18 33, 370 618 81 598

 75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.