Print »  

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia į temines ekskursijas

2007-08-06 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Atsižvelgdamas į augantį vilniečių ir svečių iš kitų Lietuvos vietovių susidomėjimą Vilniaus miestu, Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia į temines ekskursijas lietuvių kalba. Rugpjūčio 3 d. 19 val. rengiama ekskursija „Užupio respublika“, rugpjūčio 25 d. 13 val. – „Vilniaus požemiai“.

Atsižvelgdamas į augantį vilniečių ir svečių iš kitų Lietuvos vietovių susidomėjimą Vilniaus miestu, Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia į temines ekskursijas lietuvių kalba. Rugpjūčio 3 d. 19 val. rengiama ekskursija „Užupio respublika“, rugpjūčio 25 d. 13 val. – „Vilniaus požemiai“. Norintieji dalyvauti ekskursijose prašomi registruotis iš anksto. Sužinoti daugiau informacijos ir užsakyti bilietus galima telefonu (8 5) 253 2115 (darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.) arba e. paštu paule.tamuliunaite@vilnius.lt. Visos ekskursijos vyks pėsčiomis. Atsižvelgdamas į lankytojų pageidavimus, šį sezoną Vilniaus turizmo informacijos centras vilniečiams ir miesto svečiams pateikė nemažai naujienų. Audiogidas, naujos ekskursijos ir turistiniai leidiniai lietuvių kalba skatina domėtis ir geriau pažinti savo šalies sostinę. Viešoji įstaiga Vilniaus turizmo informacijos centras sulaukia vis daugiau lankytojų: šiemet kovo–gegužės mėnesiais jų skaičius viršijo 10 tūkst. (pernai tuo pačiu laikotarpiu – 6,9 tūkst.). Ypač daug turistų būta gegužės mėnesį. Pastebima, kad Vilniaus turizmo informacijos centruose apsilanko vis daugiau vilniečių ir kitų Lietuvos miestų gyventojų, kurie aktyviai domisi miesto renginiais, ekskursijomis. Daugiau informacijos: VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro vyr. projektų vadovė Paulė Tamuliūnaitė, tel. 253 2115, www.vilnius-tourism.lt


Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.