Print »  

Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009 reklama Londone

2008-05-20 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

  Būsimojo Lietuvos turizmo informacijos centro (TIC) Londone patalpų langus papuošė Vilniaus – Europos Kultūros Sostinės 2009 reklama. ši reklama TIC languose bus iki kitų metų pabaigos.

“šis TIC Londone projektas – ambasadoriaus Vygaudo Ušacko idėja. Jis pasiūlė išnaudoti šalia naujojo LR Ambasados pastato esančio TIC langus. Šiuo metu TIC patalpos dar nėra naudojamos. Pasirinktoji vieta Vilniaus – Europos kultūros sostinės 2009 reklamai labai gera, kadangi kasdien Bessborough Gardens gatve praeina didelis srautas žmonių”, - sako TIC Londone direktorė Indrė Trakimaitė.

Pasak I.Trakimaitės, su Vilniaus – Europos Kultūros Sostinės 2009 projektu yra susijusi didžiausia TIC Londone šių metų veiklos dalis. Vienas pagrindinių tikslų – pasiekti, kad kuo daugiau Didžiosios Britanijos žurnalistų aplankytų Vilnių ir taip skleisti informacijа apie ateinančių metų projektа šios šalies spaudoje. Pastaruoju metu tokių straipsnių iš jau vykusių kelionių į Vilnių pasirodo vis daugiau.

Vienas įtakingiausių kelionių žurnalų „Sunday Times Travel Magazine“ gegužės mėnesio numeryje straipsnyje apie Vilnių rašo: „Nors Europos kultūros sostinės titulas Vilniui atiteks tik kitаmet, tikrai neverta laukti iki kitų metų. <...> Miestas nuostabus visais metais metų laikais, tačiau pavasarį jo atmosfera ypač pakylėta.“

Vienas seniausių D.Britanijos moterims skirtų žurnalų „The Lady“ balandžio mėnesio numeryje straipsnyje apie Vilnių rašo: „Vilnius yra ne tik Lietuvos sostinė, bet ir Europos širdis, nes geografinis žemyno centras nuo Vilniaus nutolęs tik 26 km. Išrinktas būti Europos kultūros sostine 2009 m. Vilnius teisingai prisistato kaip jaukus, draugiškas, atviras miestas, kuriame su lietuviais petys į petį gyvena rusai, lenkai, žydai bei kitų tautų žmonės.“

Vienas didžiausių turizmo industrijos laikraščių „Travel Trade Gazzette“ balandžio mėnesio straipsnyje „City splash and grab“ pataria lankantis Vilniuje – ateinančių metų kultūros sostinėje - išbandyti ir aktyvaus turizmo galimybes : vandens kelius, oro balionus ir pan.

Gegužės bei birželio mėnesiais planuojama keletas individualių žurnalistų kelionių į Vilnių, o birželio 20 – 22 dienomis atvyks žurnalistų grupė, kurie „atras“ ateinančių metų Europos Kultūros Sostinę renginio „Tebūnie naktis“ metu.  

Statistikos departamento duomenimis, 2007 metais mėnesiais Lietuvos apgyvendinimo įstaigose buvo apsistoję beveik 40 tūkst. turistų iš Didžiosios Britanijos.

 

Rūta Dirsienė,

Valstybinio turizmo departamento prie ūkio ministerijos atstovė spaudai

2108724                         

 

Daugiau informacijos:

Indrė Trakimaitė, TIC Londone direktorė +44 7817393048Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.