Print »  

Vilniuje – mokslo, meno ir šviesos reginių spektaklis „Langas į šviesа“

2007-11-10 , Atnaujinta 2013-07-15 16:35

Lapkričio 9 d. – gruodžio 1 d. Vilniuje, geležinkelio stoties antrame aukšte esančioje erdvėje, vyksta mokslo, meno ir šviesos reginių spektaklis „Langas į šviesа“. Jo metu uždaroje erdvėje atkuriami natūralūs atmosferos reiškiniai

 Lapkričio 9 d. – gruodžio 1 d. Vilniuje, geležinkelio stoties antrame aukšte esančioje erdvėje, vyksta mokslo, meno ir šviesos reginių spektaklis „Langas į šviesа“. Jo metu uždaroje erdvėje atkuriami natūralūs atmosferos reiškiniai.

Spektaklis, leidžiantis naujai pažvelgti į mokslа ir mokslinius tyrinėjimus, yra vienas iš pagrindinių Všį „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ organizuojamo festivalio LUX akcentų. Jo metu imituojami įspūdingi, nekasdieniai optiniai gamtos reiškiniai. Jų paslaptis lankytojams atskleidžia ir po ekspozicijos sales lydi specialiai parengti gidai. Renginys skirtas tiek moksleivių grupėms, tiek šeimoms, tiek pavieniams lankytojams.

Parodos-spektaklio autorius ir režisierius – Italijos Insubrijos universiteto profesorius Paolo Di Trapani. Kūrėjas siekia parodyti unikaliа ir netikėtа įtakа, kuriа mokslo žinios daro mūsų kasdieniam „meniniam“ gamtos suvokimui, stebint išorinius šviesos ir spalvų kaitos reiškinius.

Seansai vyksta kas pusvalandį, seanso trukmė – 1 val. 45 min. Spektakliai plačiajai visuomenei rengiami darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais – 12.30-20 val., sekmadieniais – 10-20 val. Kasdien 15.45 val. rengiami seansai anglų kalba. Bilieto kaina: suaugusiems – 7 Lt, mokiniams ir visiems vaikams iki 12 metų – 3 Lt. Lapkričio 9-11 d. festivalio LUX proga – įėjimas nemokamas.

Grupės registruojamos ir bilietai į renginį parduodami Vilniaus turizmo informacijos centruose, esančiuose Vilniaus g. 22, Rotušėje (Didžioji g. 31) ir geležinkelio stotyje (Geležinkelio g. 16).

Spektaklį „Langas į šviesа“ pristato Europos Sаjunga, ES Marie Curie programa, Vilniaus ir Insubrijos universitetai bei viešosios įstaigos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ ir „Vilniaus festivaliai“. Všį Vilniaus turizmo informacijos centras – šio renginio informacinis rėmėjas ir bilietų platintojas.

 

 

Daugiau informacijos:

 

Gintautė Norkūnaitė, 8 662 11363, info.luce@gmail.com, www.diluceinluce.eu

Danguolė Kamarauskaitė, 262 9660, 8 686 57232, www.vilnius-tourism.lt

 

Jurgita Stasaitytė, 261 8915, www.vilnius-tourism.lt

Direktoriaus pavaduotoja

Všį Vilniaus turizmo informacijos centras

 Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.