Print »  

Vokiečiams atveriamos platesnės Lietuvos turizmo galimybės

2012-09-03

Šiandien prasideda Vokietijos kelionių operatorių misija Lietuvoje. Daugiau nei 20 vokiečių turizmo atstovų Valstybinio turizmo departamento kvietimu beveik savaitę bus supažindinami su Lietuvos turizmo galimybėmis, dalyvaus susitikimuose su Lietuvos turizmo verslo atstovais.

Kelionių operatoriams iš šiaurės Reino – Vestfalijos, Bavarijos, Saksonijos, Tiuringijos, Heseno ir Baden – Viurtenbergo žemių bus pristatyti patrauklūs turizmo objektai bei paslaugos Lietuvoje: kurortai, architektūros bei gamtos paminklai, o taip pat perspektyvios sveikatinimo, aktyvaus ir kultūrinio turizmo paslaugos. Rugsėjo 3 d. Vilniuje ir rugsėjo 5 d. Klaipėdoje bus surengtos kontaktų mugės, kuriose Vokietijos ir Lietuvos turizmo verslo atstovai turės galimybę užmegzti naujus partnerystės ryšius.

„Mes labai džiaugiamės atvykstamojo turizmo iš Vokietijos rezultatais. 2011 metais sulaukėme daugiausiai vokiečių turistų, palyginti su kitomis Baltijos šalimis. Turistų iš Vokietijos srautų augimo tempas Lietuvoje taip pat buvo sparčiausias. Taigi drąsiai galime sakyti: Lietuva – patraukliausia Baltijos šalis vokiečių turistams, todėl mums labai svarbu juos sudominti ir ateityje“, - teigia VTD direktorė Raimonda Balnienė.

Pirmojo 2012 m. pusmečio duomenimis, turistų iš Vokietijos srauto augimas liko dviženklis. Pagal Lietuvos apgyvendinimo įstaigų rodiklius, Vokietija yra didžiausių atvykstamojo turizmo rinkų penketuke. Iš šios šalies sulaukta 59,3 tūkst. turistų.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad priimti poįstatyminiai teisės aktai, kurie įsigaliojo 2018-08-09 ir reglamentuoja organizuotos turistinės kelionės sutarties sąlygas bei informacijos turistui teikimą prieš parduodant organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį.

plačiau

 Įgyvendindamas 2015 m. lapkričio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos (ES) 2015/2302 dėl kelionės paslaugų paketų ir susijusių kelionės paslaugų rinkinių ir naujos redakcijos Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo nuostatas Valstybinis turizmo departamentas parengė ir skelbia Organizuotos turistinės kelionės sutarties standartiniųsąlygų įsakymo projektą

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.