Print »  

Vokiečiams atveriamos platesnės Lietuvos turizmo galimybės

2012-09-03

Šiandien prasideda Vokietijos kelionių operatorių misija Lietuvoje. Daugiau nei 20 vokiečių turizmo atstovų Valstybinio turizmo departamento kvietimu beveik savaitę bus supažindinami su Lietuvos turizmo galimybėmis, dalyvaus susitikimuose su Lietuvos turizmo verslo atstovais.

Kelionių operatoriams iš šiaurės Reino – Vestfalijos, Bavarijos, Saksonijos, Tiuringijos, Heseno ir Baden – Viurtenbergo žemių bus pristatyti patrauklūs turizmo objektai bei paslaugos Lietuvoje: kurortai, architektūros bei gamtos paminklai, o taip pat perspektyvios sveikatinimo, aktyvaus ir kultūrinio turizmo paslaugos. Rugsėjo 3 d. Vilniuje ir rugsėjo 5 d. Klaipėdoje bus surengtos kontaktų mugės, kuriose Vokietijos ir Lietuvos turizmo verslo atstovai turės galimybę užmegzti naujus partnerystės ryšius.

„Mes labai džiaugiamės atvykstamojo turizmo iš Vokietijos rezultatais. 2011 metais sulaukėme daugiausiai vokiečių turistų, palyginti su kitomis Baltijos šalimis. Turistų iš Vokietijos srautų augimo tempas Lietuvoje taip pat buvo sparčiausias. Taigi drąsiai galime sakyti: Lietuva – patraukliausia Baltijos šalis vokiečių turistams, todėl mums labai svarbu juos sudominti ir ateityje“, - teigia VTD direktorė Raimonda Balnienė.

Pirmojo 2012 m. pusmečio duomenimis, turistų iš Vokietijos srauto augimas liko dviženklis. Pagal Lietuvos apgyvendinimo įstaigų rodiklius, Vokietija yra didžiausių atvykstamojo turizmo rinkų penketuke. Iš šios šalies sulaukta 59,3 tūkst. turistų.Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad laikinai sustabdytas kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimas. Iki š.m. sausio 29 d. šis kelionių operatorius turi pateikti duomenis, reikalingus patikrinti, ar jo turima draudimo suma yra pakankama. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.