Print »  

Vokiečiams atveriamos platesnės Lietuvos turizmo galimybės

2012-09-03

Šiandien prasideda Vokietijos kelionių operatorių misija Lietuvoje. Daugiau nei 20 vokiečių turizmo atstovų Valstybinio turizmo departamento kvietimu beveik savaitę bus supažindinami su Lietuvos turizmo galimybėmis, dalyvaus susitikimuose su Lietuvos turizmo verslo atstovais.

Kelionių operatoriams iš šiaurės Reino – Vestfalijos, Bavarijos, Saksonijos, Tiuringijos, Heseno ir Baden – Viurtenbergo žemių bus pristatyti patrauklūs turizmo objektai bei paslaugos Lietuvoje: kurortai, architektūros bei gamtos paminklai, o taip pat perspektyvios sveikatinimo, aktyvaus ir kultūrinio turizmo paslaugos. Rugsėjo 3 d. Vilniuje ir rugsėjo 5 d. Klaipėdoje bus surengtos kontaktų mugės, kuriose Vokietijos ir Lietuvos turizmo verslo atstovai turės galimybę užmegzti naujus partnerystės ryšius.

„Mes labai džiaugiamės atvykstamojo turizmo iš Vokietijos rezultatais. 2011 metais sulaukėme daugiausiai vokiečių turistų, palyginti su kitomis Baltijos šalimis. Turistų iš Vokietijos srautų augimo tempas Lietuvoje taip pat buvo sparčiausias. Taigi drąsiai galime sakyti: Lietuva – patraukliausia Baltijos šalis vokiečių turistams, todėl mums labai svarbu juos sudominti ir ateityje“, - teigia VTD direktorė Raimonda Balnienė.

Pirmojo 2012 m. pusmečio duomenimis, turistų iš Vokietijos srauto augimas liko dviženklis. Pagal Lietuvos apgyvendinimo įstaigų rodiklius, Vokietija yra didžiausių atvykstamojo turizmo rinkų penketuke. Iš šios šalies sulaukta 59,3 tūkst. turistų.75 – tiek teisės aktų reikalavimų neatitinkančių apgyvendinimo paslaugas teikiančių objektų Lietuvoje nustatė Turizmo departamento specialistai patikros vasarą metu.

plačiau

Informuojame, kad UAB „Atostogos ir informacija” siūlo organizuotas turistines keliones socialiniame tinkle „Facebook“ ir interneto svetainėse www.atostogos.info, www.manoatostogos.com, www.yoursvacations.com, www.mivacaciones.com, neturėdama Turizmo departamento išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo.  

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas informuoja, kad Užsienio reikalų ministerijos svetainėje bėgančia eilute teikiama rekomendacija  nevykti oro transportu į Šarm el Šeichą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus.

plačiau

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (toliau – Departamentas) teikia informaciją apie naujas esmines Lietuvos Respublikos turizmo įstatymo (toliau – Turizmo įstatymas) nuostatas, kurios įsigalios nuo 2015-11-01 (Turizmo įstatymo 2, 4, 4-1, 6, 7, 8, 15 ir 16 straipsnių pakeitimo įstatymas (TAR, 2015-05-28, Nr. 2015-08223).

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.