Print »  

Žinia apie turizmą Lietuvoje socialiniame tinkle skleidžiama anglų, rusų, italų, ispanų, vokiečių, prancūzų kalbomis

2013-05-14

„Facebook“ tinkle plinta Lietuvos logotipo kvadratukai. “Benvenuti!”, “Литва: See it! Feel it! Love it!”, „Bienvenidos a la nueva página de Lituania!“, „Litauen - Sehen Fühlen Lieben lernen“ – kviečiami socialinio tinklo lankytojai. Nuo šiol žinia apie turizmo galimybes bei naujoves Lietuvoje skleidžiama anglų, rusų, italų, ispanų, prancūzų, vokiečių kalbomis. Tuo užsiima nuo š.m. vasario mėnesio veiklа pradėjusios Lietuvos turizmo atstovybės Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje bei Italijoje.

Atstovybės reguliariai talpina nuotraukas ir žinutes apie Lietuvą, čia vykstančias šventes, renginius, naujus turizmo objektus, išskirtines paslaugas. Taip pat informuojama apie Lietuvos turizmo pristatymus tarptautinėse parodose, cituojami vietos spaudos pranešimai apie Lietuvą.

„Lietuvos turizmo atstovavimą užsienyje vykdančios tarptautinės destinacijų marketingo kampanijos akcentuoja, jog Lietuvos turizmo produktai yra fantastiški, tačiau neatrasti, todėl jų pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad užsienio turizmo verslas ir žiniasklaida vis stipriau identifikuotų Lietuvą kaip patrauklią turistinę šalį. Nieko nuostabaus, kad vienas iš jų pasirinktų kelių – papildoma komunikacija populiariausiame šiuolaikiniame socialiniame tinkle „Facebook“, -  teigia Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Pasak jos, dabar aktualių žinučių sklaida apie turizmą Lietuvoje tapo operatyvesnė, kryptingiau orientuota į tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, atstovybė Rusijoje pirmoji informavo apie travel.ru rinkimus, kuriuose geriausiu Baltijos kurortu buvo paskelbta Palanga, o atstovybė Jungtinėje Karalystėje išplatino dienraščio „The Daily Telegraph“ publikacijа apie Vilnių, išrinktа antruoju miestu iš 25-ių visame pasaulyje pagal kelionių išlaidų patrauklumą ir kainų efektyvumą britų turistams. Atstovybei Ispanijoje itin operatyviai sureagavus į Lietuvoje įvykusį incidentą su ispanų krepšininku, VTD galėjo paruošti tinkamą atsaką dėl situacijos įtakos atvykstamajam ispanų turistų srautui.

Lietuvos turizmo atstovybės veikia Miunchene, Maskvoje, Varšuvoje, Stokholme, Londone, Paryžiuje, Milane ir Madride. Jos vykdo įvairias kompleksines  rinkodaros priemones, kuriomis siekiama skatinti atvykstamąjį turizmą, didinti Lietuvos žinomumą, pristatant Lietuvos turizmo produktus ir turizmo galimybes, administruojant interneto svetainę, vykdant reklamines kampanijas socialiniuose tinkluose vietos kalba bei atsižvelgiant į rinkos ypatumus, bendradarbiaujant su turizmo verslo atstovais ir žiniasklaida, dalyvaujant parodose ir kituose turizmo skatinimo renginiuose, įgyvendinant reklaminius projektus, analizuojant turizmo rinkа.

Nuorodos į atstovybių sukurtus Lietuvos turizmo profilius: Italijoje Turismo-Lituania; Rusijoje litvarosii; Didžiojoje Britanijoje Lithuanian-Tourism-Office-in-the-UK; Ispanijoje Lituania; Prancūzijoje Lituanie Tourisme, Vokietijoje Litauen - Sehen Fühlen Lieben lernen.

Atnaujintas ir institucinis VTD profilis: Valstybinis turizmo departamentas prie LR ūkio ministerijos.Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“,  nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvos Respublikoje registruotą oro vežėją UAB „GETJET AIRLINES“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus. 

plačiau

Turistai, įsigiję UAB „Travelonline Baltics“ organizuotas keliones ir pageidaujantys patirtų nuostolių kompensavimo, turėtų iki 2018 m. balandžio 30 d. fiziškai arba registruotu paštu Turizmo departamentui pateikti dokumentus dėl patirtų nuostolių kompensavimo. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu. 

plačiau

Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, negaudamas oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, ir nutrūkus bendravimui su „Travelonline Baltics“ vadove Egle Lenkovičiene ir akcininku Pauliumi Jasaičiu, perduoda visą surinktą informaciją teisėsaugai. 

plačiau

Naujienlaiškio prenumerata
Įveskite el. pašto adresą:
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.
Prašome palaukti Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiųstas laiškas su naujienų prenumeratos patvirtinimo nuoroda. Prenumerata bus aktyvuota kuomet patvirtinsite savo sprendimą paspausdami nuorodą. Toks el. pašto adresas jau egzistuoja prenumeratorių sąraše. Puslapis nerastas.